Pozycjonowanie
Kraków

Króluj w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie Kraków

Historyczna stolica Polski, a dzisiaj jedna z ważniejszych europejskich metropolii jest miastem o coraz większym znaczeniu biznesowym. Jeśli Twoja działalność obejmuje swym zasięgiem Kraków i okolice, Agencja Tango zapewni Ci skuteczną promocję w wymiarze lokalnym.
Nasz zespół doświadczonych specjalistów z Łodzi przeprowadził wiele kampanii na terenie Krakowa zakończonych sukcesem. Konkurencja w mieście Kraka jest coraz większa, ale my lubimy wyzwania. Rzetelnie i kompleksowo realizujemy zadania z zakresu local SEO, aby ułatwić krakowskim przedsiębiorcom pozyskiwanie klientów, budowanie pozycji rynkowej oraz realizację celów biznesowych.

Co oferujemy?

  • analiza słów kluczowych
  • kompleksowy audyt SEO
  • optymalizacja strony internetowej
  • link building
  • monitoring efektów

Nie zapominamy również o Twojej e-wizytówce. W profilu Google Moja Firma aktualizujemy ceny, dane kontaktowe, wzbogacamy je zdjęciami, zdobywamy cenne opinie. Dlaczego pozycjonowanie lokalne to najlepsze rozwiązanie? Obcokrajowcy odwiedzający stolicę małopolski poszukując wsparcia językowego, najprawdopodobniej wpiszą: Kraków tłumaczenia, tłumacz Kraków, a osoby szukające pomocy przy nagłym bólu zęba będą zainteresowane wynikami dla fraz dentysta Kraków lub stomatolog Kraków. Jeśli masz stronę wypozycjonowaną na te słowa, klient z pewnością trafi do Ciebie, a nie do konkurencji. Nasze doświadczenie pokazuje, że pozycjonowanie na zwroty o charakterze lokalnym przynosi kilkukrotnie wyższy współczynnik konwersji. Z nami znacznie zwiększysz swoje szanse na dotarcie z ofertą do osób realnie zainteresowanych usługą lub produktem w Krakowie i okolicach. 

Cena usługi

Cena działań w zakresie pozycjonowania lokalnego zawiera jednorazowy audyt strony, wprowadzenie zmian, podłączenie analityki, wartościowy link building.

Cena usługi =

1. optymalizacja strony

+   2. link building

+   3. miesięczny raport

Zainteresowany?

Zależy Ci na wzmocnieniu lokalnego biznesu? Wyślij do nas zapytanie, a pomożemy Ci osiągnąć cel!

Najczęstsze pytania:

SEO to proces, którego celem jest zwiększenie pozycji strony www w organicznych wynikach wyszukiwania, dzięki odpowiedniej optymalizacji strony.