Pozycjonowanie
Łódź

Króluj w wynikach wyszukiwania Twojego regionu

Pozycjonowanie Łódź

Łódź stała się w ostatnich latach miastem coraz bardziej innowacyjnych i kreatywnych inicjatyw. Jeszcze niedawno kojarzona była z produkcją przemysłową, dziś staje się centrum branży IT i usług dla biznesu. Łódzkie portfolio inwestorów rośnie z roku na rok. Do samego centrum Polski napływają pracownicy, studenci oraz turyści z całego kraju i świata. Polska stolica filmu gromadzi na Festiwalach i przeglądach tysiące gości, którzy na miejscu poszukują ściśle sprecyzowanych usług lub produktów. Jak dotrzeć we właściwym czasie i miejscu do właściwych ludzi? Od wielu lat pomagamy naszym klientom z województwa łódzkiego zaistnieć w Internecie.

Co oferujemy?

  • analiza słów kluczowych
  • kompleksowy audyt SEO
  • optymalizacja strony internetowej
  • link building
  • monitoring efektów
Dobór słów kluczowych łączymy z optymalizacją strony, czyli budowaniem wartościowych treści zgodnej z wymogami Google. Agencja Tango wspiera swoich rodzimych przedsiębiorców profesjonalną wizytówką w Google Moja Firma, gdzie dba o bieżące wpisy dotyczące m.in. godzin otwarcia, numerów telefonu, adresu, a także pozyskuje cenne opinie klientów.

Cena usługi

Cena działań w zakresie pozycjonowania SEO zawiera stworzenie audytu strony, wprowadzenie rekomendowanych zmian, podłączenie Google Analytics i wartościowy link building.

Cena usługi =

1. optymalizacja strony

+   2. link building

+   3. miesięczny raport

Zainteresowany?

Zależy Ci na większej liczbie odwiedzin, wzroście sprzedaży oraz wzmocnieniu rozpoznawalności w Twoim mieście? Wyślij do nas zapytanie, a pomożemy Ci osiągnąć cele biznesowe!

Najczęstsze pytania:

SEO to proces, którego celem jest zwiększenie pozycji strony www w organicznych wynikach wyszukiwania, dzięki odpowiedniej optymalizacji strony.