Pozycjonowanie
Poznań

Promój swój lokalny biznes

Pozycjonowanie Poznań

Poznań jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i dla małych przedsiębiorstw. Gdy większość transakcji odbywa się w Internecie, konsumenci również tam coraz częściej szukają usług. Wobec rosnącej konkurencji, samo posiadanie strony www nie gwarantuje sukcesu. Kluczem jest jej odpowiednia reklama, czyli pozycjonowanie.

Co oferujemy?

  • analiza słów kluczowych
  • kompleksowy audyt SEO
  • optymalizacja strony internetowej
  • link building
  • monitoring efektów

Skala korzyści pozycjonowania lokalnego wykracza daleko poza efekty standardowej promocji w Internecie. Jest ono przede wszystkim bardziej ekonomiczne, a przy tym skuteczniejsze. Rezultaty, jakie otrzymają potencjalni odbiorcy, są ściślej dopasowane do ich zainteresowań. Skraca się ścieżka realizacji potrzeb dla obydwu stron transakcji. Jeśli Twoim podstawowym rynkiem zbytu jest Poznań, doświadczeni eksperci SEO z Agencji Tango wiedzą jakie frazy i zapytania najczęściej są wpisywane w Google. Wiemy również, jak sprawić, by Twoja strona była przyjazna robotom wyszukiwarek oraz samym konsumentom, stworzymy sieć linków, a także uzbroimy twoją wizytówkę w Google Moja Firma.

Cena usługi

Cena działań w zakresie pozycjonowania SEO zawiera stworzenie jednorazowego audytu strony, wprowadzenie rekomendowanych zmian, podłączenie analityki, jak i wartościowy link building.

Cena usługi =

1. optymalizacja strony

+   2. link building

+   3. miesięczny raport

Zainteresowany?

Zależy Ci na większej liczbie odwiedzin z Twojej okolicy? Wyślij do nas zapytanie, a pomożemy Ci osiągnąć cele biznesowe!

Najczęstsze pytania:

SEO to proces, którego celem jest zwiększenie pozycji strony www w organicznych wynikach wyszukiwania, dzięki odpowiedniej optymalizacji strony.