Pozycjonowanie
Warszawa

Podbij z nami stolicę!

Pozycjonowanie Warszawa
Warszawa jest głównym ośrodkiem gospodarczym i biznesowym kraju. Dysponując największym potencjałem inwestycyjnym w regionie, jest symbolem dynamicznego rozwoju. W czasie, gdy większość transakcji przenosi się do Internetu, pozycjonowanie jest warunkiem koniecznym, by pozostać aktywnym graczem gry rynkowej nie tylko w wymiarze globalnym, ale przede wszystkim lokalnym. Co zrobić, by zwiększyć obecność w SERP-ach w regionie warszawskim? Agencja Tango dysponuje całym arsenałem działań local SEO dla przedsiębiorców z Warszawy. Odpowiednio zrealizowana przez nas strategia z pewnością wzmocni wizerunek Twojej firmy w nadwiślańskim regionie.

Co oferujemy?

  • analiza słów kluczowych
  • kompleksowy audyt SEO
  • optymalizacja strony internetowej
  • link building
  • monitoring efektów
Po odpowiednim dobraniu słów kluczowych i analizie bieżącej sytuacji na rynku nasi specjaliści SEO/SEM przystępują do optymalizacji. Wiemy, że Google bardzo mocno zwraca uwagę na odpowiedni content, dlatego tworzymy artykuły merytoryczne i wartościowe dla potencjalnego odbiorcy. Link building w przypadku regionalnego pozycjonowania jest również bardzo ważny. W ramach współpracy skupiamy się na serwisach lokalnych.

Cena usługi

Cena działań w zakresie pozycjonowania SEO zawiera stworzenie jednorazowego audytu strony, wprowadzenie rekomendowanych zmian, podłączenie Google Analytics, Search Console oraz Hot Jar, jak i wartościowy link building.

Cena usługi =

1. optymalizacja strony

+   2. link building

+   3. miesięczny raport

Zainteresowany?

Zależy Ci na większej liczbie odwiedzin, wzroście sprzedaży oraz wzmocnieniu rozpoznawalności Twojej marki w Warszawie? Wyślij do nas zapytanie, a pomożemy Ci osiągnąć cele biznesowe!

Najczęstsze pytania:

SEO to proces, którego celem jest zwiększenie pozycji strony www w organicznych wynikach wyszukiwania, dzięki odpowiedniej optymalizacji strony.