Projektowanie
Kraków

Wyróżnij się w Krakowie

Tworzenie stron Kraków
Strona internetowa dla firmy to wizytówka. Dzięki niej Twoja firma z Krakowa lub okolic będzie widoczna w Internecie, rozpoznawalna i bardziej dostępna. Służy nie tylko do ekspozycji oferty w wirtualnej przestrzeni. To jest także narzędzie do nawiązywania kontaktów z otoczeniem. Strona www. dla profesjonalnego przedsiębiorcy z Krakowa powinna być aktualna, funkcjonalna, przejrzysta, mobilna i łatwa w obsłudze.

Korzyści:

  • pozytywny wizerunek
  • lokalnie wzmocniona rozpoznawalność marki
  • efektywniejsze pozycjonowanie lokalnie
  • pozyskanie nowych klientów z danego miasta
  • wzrost konwersji, przewaga nad konkurecją
  • lepszy kontakt z istniejącymi klientami

Jeśli marzy Ci się strona inna niż wszystkie, zachęcamy do skorzystania z usług Tango. Nasze projekty opieramy o sprawdzone i elastyczne rozwiązania, zgodne z najnowszymi standardami. Dodatkowo umożliwiamy bardzo duży wybór dodatkowych funkcjonalności wyróżniających Twoją stronę na tle innych przedsiębiorców nie tylko z Krakowa. Poprzez aplikację Trello zapraszamy do dialogu i wspólnej pracy nad projektem.

Cena usługi

Cena usługi zawiera interaktywny projekt strony, kreację graficzną przygotowaną przez grafika oraz pracę programisty.

Cena usługi =

1. projekt strony
+   2. kreacja graficzna
+   3. kodowanie strony

Zainteresowany?

Zależy Ci na szybkiej, responsywnej stronie, wyróżniającej się designem w Krakowie? Nasze projekty cechuje wysoka jakość i maksymalna funkcjonalność. Wyślij do nas brief, a zbudujemy sukces Twojej marki w świecie online!

Najczęstsze pytania:

Zależy to od stopnia zaawansowania prac. Jeżeli strona jest dość nowa, nie posiada istotnych błędów możemy ją zoptymalizować oraz odświeżyć wygląd. Często jednak zdarza się, że witryna jest już mocno przestarzała estetycznie, stoi na nieaktualizowanym i niewspieranym systemie CMS – bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie postawienie strony od nowa.