Projektowanie
Łódź

Wyróżnij się w centrum Polski

Tworzenie stron Łódź

Łódź jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Rozszerzający się rynek stwarza nowe możliwości, rośnie też konkurencja. To jest ten czas, kiedy należy podejmować przemyślane decyzje strategiczne, do których należy budowanie swojej obecności w internecie. Strona www jest jednym z podstawowych kanałów komunikacji firmy z klientami oraz prezentacji towarów lub usług. Dzięki niej będziesz postrzegany jako przedsiębiorca, który nadąża za trendami oraz jest w stanie maksymalizować satysfakcję wymagających klientów, nie tylko z Łodzi.

Korzyści:

  • pozytywny wizerunek
  • lokalnie wzmocniona rozpoznawalność marki
  • efektywniejsze pozycjonowanie lokalnie
  • pozyskanie nowych klientów z danego miasta
  • wzrost konwersji, przewaga nad konkurecją
  • lepszy kontakt z istniejącymi klientami

Nasze projekty są atrakcyjne wizualnie, dopracowane pod kątem technicznym, tak by spełniały swoje zadania sprzedażowe, promocyjne, czy też wizerunkowe. Nasze strony www cechuje sprawność działania, unikalny projekt graficzny i wysoka funkcjonalność. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia proponujemy dopracowane rozwiązania, z którymi każdy biznes w Łodzi i w okolicach wyróżni się na mapie miasta. Współpraca z nami opiera się na przejrzystości i uczciwych zasadach. W aplikacji Trello znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania oraz wątpliwości i będziesz zawsze trzymać rękę na pulsie.

Cena usługi

Cena usługi zawiera interaktywny projekt strony, kreację graficzną przygotowaną przez grafika oraz pracę programisty.

Cena usługi =

1. projekt strony
+   2. kreacja graficzna
+   3. kodowanie strony

Zainteresowany?

Zależy Ci na szybkiej, responsywnej stronie, wyróżniającej się designem w Łodzi? Nasze projekty cechuje wysoka jakość i maksymalna funkcjonalność. Wyślij do nas brief, a zbudujemy sukces Twojej marki w świecie online!

Najczęstsze pytania:

Zależy to od stopnia zaawansowania prac. Jeżeli strona jest dość nowa, nie posiada istotnych błędów możemy ją zoptymalizować oraz odświeżyć wygląd. Często jednak zdarza się, że witryna jest już mocno przestarzała estetycznie, stoi na nieaktualizowanym i niewspieranym systemie CMS – bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie postawienie strony od nowa.