Projektowanie
Poznań

Podbij z nami stolicę Wielkopolski

Tworzenie stron Poznań
Profesjonalny wygląd strony www sprawia, że jej właściciel postrzegany jest jako przedsiębiorca elastyczny i nowoczesny, czyli taki, który nadąża za trendami rynkowymi oraz technologicznymi i jest lepiej przygotowany do zaspokajania potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorco z Poznania i okolic, jeśli chcesz, aby Twoja firma budowała przewagę konkurencyjną, zainwestuj w stronę wyróżniającą się, przejrzystą, a zarazem bogatą w wartościowe treści.

Korzyści:

  • pozytywny wizerunek
  • lokalnie wzmocniona rozpoznawalność marki
  • efektywniejsze pozycjonowanie lokalnie
  • pozyskanie nowych klientów z danego miasta
  • wzrost konwersji, przewaga nad konkurecją
  • lepszy kontakt z istniejącymi klientami
Budując efektywne i unikalne strony internetowe, na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność. Dążymy do tego, żeby każda zbudowana przez nas witryna maksymalizowała pozytywne wrażenia odwiedzającego. Pilnujemy, by sprawne działanie wszystkich elementów oraz przejrzysta grafika i merytoryczny kontent przyniosły wymierne korzyści w jak najkrótszym czasie. Choć poznański rynek jest wymagający, nasza zindywidualizowana oferta wyróżni Cię w internetowym tłumie. Decydując się na współpracę z Tango, Twoja nowa witryna będzie w pełni zgodna z aktualnymi standardami oraz wymaganiami. Dzięki dopasowaniu CMS do potrzeb otrzymasz narzędzie „szyte nam miarę”, dzięki któremu zrealizujesz swoje cele biznesowe o wiele szybciej. Służymy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie. Chociaż Poznań i Łódź dzielą setki kilometrów, aplikacja Trello sprawi, że będziesz mógł z bliska i na bieżąco monitorować postępy prac nad swoją witryną.

Cena usługi

Cena usługi zawiera interaktywny projekt strony, kreację graficzną przygotowaną przez grafika oraz pracę programisty.

Cena usługi =

1. projekt strony
+   2. kreacja graficzna
+   3. kodowanie strony

Zainteresowany?

Zależy Ci na szybkiej, responsywnej stronie, wyróżniającej się designem? Nasze projekty cechuje wysoka jakość i maksymalna funkcjonalność. Wyślij do nas brief, a zbudujemy sukces Twojej marki w Poznaniu!

Najczęstsze pytania:

Zależy to od stopnia zaawansowania prac. Jeżeli strona jest dość nowa, nie posiada istotnych błędów możemy ją zoptymalizować oraz odświeżyć wygląd. Często jednak zdarza się, że witryna jest już mocno przestarzała estetycznie, stoi na nieaktualizowanym i niewspieranym systemie CMS – bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie postawienie strony od nowa.