Projektowanie
Warszawa

Wyróżnij się lokalnie

Tworzenie stron Warszawa

Warszawa jako stolica oraz lider biznesowy Europy Środkowo-Wschodniej przyciąga coraz więcej zagranicznych graczy rynkowych. Konkurencja rośnie każdego dnia. Niezbędnym elementem prowadzenia e-biznesu na terenie tego pięknego nadwiślańskiego miasta jest skuteczna strona www. Tworzy ona wizerunek i decyduje o pozyskaniu lub stracie klienta. O ile chcesz rozwijać swoją markę w stolicy oraz rozszerzyć zasięg daleko poza granice kraju, powinieneś zainwestować w profesjonalne jej wykonanie.

Korzyści:

  • pozytywny wizerunek
  • lokalnie wzmocniona rozpoznawalność marki
  • efektywniejsze pozycjonowanie lokalnie
  • pozyskanie nowych klientów z danego miasta
  • wzrost konwersji, przewaga nad konkurecją
  • lepszy kontakt z istniejącymi klientami

Agencja Tango proponuje przedsiębiorcom z Warszawy, tworzenie elastycznych, funkcjonalnych i skutecznych projektów, zgodnych z najnowszymi standardami oraz trendami. Pozwalają one konkurować na skalę daleko wykraczającą poza granice regionu. Zaprojektowane przez nas strony mają użyteczny i zachęcający layout oraz wyróżniający się projekt graficzny. Wiemy, że kluczem do sukcesu są pierwsze wrażenia, dlatego projekty stworzone w Tango maksymalizują pozytywne odczucia użytkownika, rzetelnie informują oraz skutecznie promują Twój biznes. Specjalnie dla naszych klientów z Warszawy i okolic wdrożyliśmy aplikację Trello, która umożliwia bieżące uczestnictwo w pracach specjalistów naszej agencji. Priorytetem dla nas jest bowiem uczciwość, transparentność oraz partnerstwo.

Cena usługi

Cena usługi zawiera interaktywny projekt strony, kreację graficzną przygotowaną przez grafika oraz pracę programisty.

Cena usługi =

1. projekt strony
+   2. kreacja graficzna
+   3. kodowanie strony

Zainteresowany?

Zależy Ci na szybkiej, mobilnej stronie, wyróżniającej się designem w Warszawie? Nasze projekty cechuje wysoka jakość i maksymalna funkcjonalność. Wyślij do nas brief, a zbudujemy sukces Twojej marki w świecie online!

Najczęstsze pytania:

Zależy to od stopnia zaawansowania prac. Jeżeli strona jest dość nowa, nie posiada istotnych błędów możemy ją zoptymalizować oraz odświeżyć wygląd. Często jednak zdarza się, że witryna jest już mocno przestarzała estetycznie, stoi na nieaktualizowanym i niewspieranym systemie CMS – bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie postawienie strony od nowa.