Projektowanie
Wrocław

Wyróżnij się we Wrocławiu

Tworzenie stron Wrocław

Nowoczesna strona internetowa promująca Twoją markę musi być skutecznym kanałem komunikacji, za którego pośrednictwem firma zwiększy sprzedaż i zbuduje swoją wiarygodność. Nie ważne, że siedzibę masz we Wrocławiu, profesjonalnie stworzona strona rozszerzy zasięg Twojej oferty dużo dalej niż granice miasta.

Korzyści:

  • pozytywny wizerunek
  • lokalnie wzmocniona rozpoznawalność marki
  • efektywniejsze pozycjonowanie lokalnie
  • pozyskanie nowych klientów z danego miasta
  • wzrost konwersji, przewaga nad konkurecją
  • lepszy kontakt z istniejącymi klientami

Przemyślana struktura i design zgodny z wartościami firmy to elementy, które tworzą jakość dla klienta. W Tango, by zmaksymalizować korzyści z posiadania własnej strony www, kierujemy się wiedzą o trendach obowiązujących w projektowaniu oraz indywidualnym doborem mechanizmów, pozwalającym wykorzystać cały potencjał Twojego serwisu i wyróżnić go na tle wrocławskiej konkurencji i nie tylko. Strona, aby mogła osiągnąć sukces w Internecie, musi być wizualnie atrakcyjna, estetyczna i merytoryczna oraz dopasowana do specyfiki danej firmy. Musi być rozwojowa, angażująca oraz kompatybilna z urządzeniami mobilnymi. Tango posiada wieloletnie doświadczenie, wiedzę, rosnące zaplecze specjalistów oraz najnowszą aplikację Trello, która łączy Wrocław i Łódź, by wspólne budować Twój sukces w sieci.

Cena usługi

Cena usługi zawiera interaktywny projekt strony, kreację graficzną przygotowaną przez grafika oraz pracę programisty.

Cena usługi =

1. projekt strony
+   2. kreacja graficzna
+   3. kodowanie strony

Zainteresowany?

Zależy Ci na szybkiej, responsywnej stronie, wyróżniającej się designem na tle wrocławskiej konkurencji? Nasze projekty cechuje wysoka jakość i maksymalna funkcjonalność. Wyślij do nas brief, a zbudujemy sukces Twojej marki w świecie online!

Najczęstsze pytania:

Zależy to od stopnia zaawansowania prac. Jeżeli strona jest dość nowa, nie posiada istotnych błędów możemy ją zoptymalizować oraz odświeżyć wygląd. Często jednak zdarza się, że witryna jest już mocno przestarzała estetycznie, stoi na nieaktualizowanym i niewspieranym systemie CMS – bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie postawienie strony od nowa.