Tworzenie
Stron internetowych

Wyróżnij się w tłumie

Tworzenie stron internetowych

Strona www daje ogromne możliwości pozyskiwania klientów, oddziaływania na niego tak, by wybrał właśnie Twoją ofertę. To również podstawowy kanał komunikacji, sprzedaży oraz świetny nośnik reklam. Skutecznie podniesie wiarygodność oraz rozpoznawalność twojej oferty, co przełoży się na wymierne korzyści dla budżetu.

Zalety

  • responsywność
  • szybkie ładowanie zasobów
  • oryginalny i niepowtarzalny layout
  • bezpieczeństwo i stały serwis

Wady

  • brak

Nasze projekty charakteryzuje wysoka funkcjonalność, zgodność z najnowszymi trendami i technologiami oraz zapadający w pamięć design. Zapewniamy sprawność orasz szybkość działania. Wraz z oferowaną profesjonalną obsługą, tworzenie serwisów www z Agencją Brandingową Tango to korzystna oraz pewna inwestycja. Wyróżnij się i przedstaw klientom z jak najlepszej strony.

Cena usługi

Cena usługi zawiera interaktywny projekt strony, kreację graficzną przygotowaną przez grafika oraz pracę programisty.

Cena usługi =

1. projekt strony
+   2. kreacja graficzna
+   3. kodowanie strony

Zainteresowany?

Zależy Ci na szybkiej, responsywnej stronie, wyróżniającej się designem? Nasze projekty cechuje wysoka jakość i maksymalna funkcjonalność. Wyślij do nas brief, a zbudujemy sukces Twojej marki w świecie online!

Najczęstsze pytania:

Zależy to od stopnia zaawansowania prac. Jeżeli strona jest dość nowa, nie posiada istotnych błędów możemy ją zoptymalizować oraz odświeżyć wygląd. Często jednak zdarza się, że witryna jest już mocno przestarzała estetycznie, stoi na nieaktualizowanym i niewspieranym systemie CMS – bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie postawienie strony od nowa.