WSEI

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Portfolio

O kliencie:

W portfolio Agencji Brandingowej Tango posiadamy projekt z branży edukacji i informatyki. Działania zostały prowadzone w j. polskim i angielskim.

WSEI Kraków

Zakres działań:

  • optymalizacja SEO
  • content marketing
  • reklama Google Ads
  • Reklama Facebook Ads
  • prowadzenie profilu na FB

Szczegóły:

Działania SEO zaczęliśmy od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarki: przyspieszenia strony, dodania artykubu alt na wszystkich zdjęciach oraz meta opisów (title i description), które powinny jasno przedstawiać treść strony, aby zachęcić użytkownika do wejścia na stronę.

Po analizie użytkowników w Google Analytics, wyodrębniliśmy najpopularniejsze kraje pochodzenia osób odwiedzających stronęi to właśnie tam kierowaliśmy swoje działania. Według danych analitycznych, wejścia na stronę pochodzą głównie z krajów na które uruchomiona jest kampania reklamowa, czyli Białoruś, Ukraina i Polska, jak również Indie.

Reklama Google Ads oraz FB Ads została skierowana na kraje: Białoruś, Ukraina i Polska.

W działaniach Content Marketingowych skupiliśmy się w dużej mierze na rozpoznawalność marki oraz stawianie jej w roli eksperta.

W ramach takich działań dokonaliśmy wyboru tematów (tytułów artykułów), które mogą zainteresować studentów, którzy chcą rozpocząć naukę na studiach po angielsku. Następnie stworzyliśmy artykuły na portale branżowe związane branżą edukacyjną oraz IT.

Nasi graficy stworzyli również ciekawą infografikę, którą opublikowaliśmy w social mediach oraz portalu branżowym.

 

Strona:

https://en.wsei.edu.pl/